Branş Dersleri
Image
FR/İNG Edebiyat

Tüm Fransız liselerinin (Saint Michel, Saint Benoit, Saint Joseph, Sainte Pulchérie, Dame de Sion, Küçük Prens, Galatasaray ve Pierre Loti gibi) Fransız Edebiyatı ders programlarını yakından tanıyan ekibimizle, edebiyatı severek, özümseyerek öğrenin.
İngilizce Edebiyat eğitimi alan lise öğrencileri için de anadili İngilizce olan edebiyat öğretmenlerimiz mevcut.


Image
FR/İNG Matematik
Tüm Fransız liselerinin (Pierre Loti, Saint Benoit, Saint Joseph, Sainte Pulchérie, Dame de Sion, Küçük Prens, Saint Michel ve Galatasaray Lisesi gibi) Matematik ders müfredatına hâkim ve bu okullardan mezun olmuş, frankofon eğitmenlerimizle not ortalamanızı yükseltin. İngilizce olarak Matematik dersi veren öğretmenlerimiz de bulunuyor.

Image
FR/İNG Fizik

Tüm Fransız ve İngiliz liselerine, bu dillerde Fizik dersi verecek, bu
okullardan mezun, deneyimli, yabancı veya Türkiyeli eğitmenlerimiz  bulunuyor.


Image
FR/İNG Kimya
Tüm Fransız ve İngiliz liselerine, bu dillerde Kimya dersi verecek, bu okullardan mezun, deneyimli, yabancı veya Türkiyeli eğitmenlerimiz mevcut.

Image
FR/İNG Biyoloji
Tüm Fransız ve İngiliz liselerine, bu dillerde Biyoloji dersi verecek, bu okullardan mezun, deneyimli, yabancı veya Türkiyeli eğitmenlerimiz mevcut.

Image
FR/İNG Ekonomi
Lycée Français, Pierre Loti ve Charles de Gaulle gibi yabancı statülü Fransız liselerine ve Fransız-İngiliz üniversitesi öğrencilerine, Fransızca ve İngilizce dillerinde Ekonomi dersi veren, bu okullardan mezun, deneyimli eğitmenlerimiz bulunuyor.

Image
FR Tarih
Pierre Loti Lisesi gibi yabancı statülü Fransız lisesi öğrencilerine, birebir veya maksimum 5 kişilik mini gruplarla, her sınıfa, (özellikle de Brevet ve Baccalaureat sınavları için) alternatif ders anlatımlarıyla, sevdirerek tarih dersleri veriyoruz.