Image
Image

GSU İç Sınavları

Galatasaray Üniversitesine her yıl  480 öğrenci alınır. Bu kontenjanın %25'i, o öğretim yılında Galatasaray Lisesi'nin diplomasını almış veya alacak olanlara; %25'i de Türkiye'de Fransızca öğretim yapan okulların aynı durumundaki öğrencilerine ayrılır. Söz konusu öğrenciler için Galatasaray Üniversitesi tarafından ayrı bir sınav yapılır. Geri kalan kontenjan (%50) ÖSYM tarafından yapılan Öğrenci Seçme ve Yerleştirme sınavında başarılı olan öğrenciler tarafından kullanılır.

Baykuş Akademi olarak, Galatasaray Üniversitesi İç Sınavlarına yönelik 2 farklı hizmet sunmaktayız : Ekim ayından başlayıp sınavlara dek, maksimum 6 şar kişilik gruplarla devam eden program ve öğrencinin ihtiyacı kadar sürecek birebir dersler. 

  • *14 yıllık Galatasaray İç Sınav Soruları Arşivimizle, 
  • *Geçmiş yılların soru çözümlerini, teoriden arındırılmış, sınavın doğasına uygun pratik ders anlatımlarıyla, 
  • *Maksimum 6 kişilik sınıflarda veya birebir olarak sunmaktayız.

Türkiye’nin en prestijli üniversitelerinden biri olan Galatasaray Üniversitesinde öğrenim görme hedefiniz varsa hazırlık programlarımızdan birini seçin. Baykuş Akademi olarak, Galatasaray Üniversitesi İç Sınavlarına yönelik 2 farklı hizmet sunmaktayız : Ekim ayından başlayıp sınavlara dek, maksimum 6 şar kişilik gruplarla devam eden toplam 85 saatlik program ve öğrencinin ihtiyacı kadar sürecek birebir dersler. 

Tercih ettiğiniz alan ve bölüme giden yolu, bu sınavı yıllardır yakından takip eden, tüm soruları inceleyip yorumlayan, kilit noktalarını belirleyen öğretmenlerimizle birlikte yürüyün.

2018 yılı Ekim ayında başlayacak olan GSÜÖSYS hazırlık kursu programlarımız için toplam 85 ders saati çalışma planlanmıştır. 14 yıllık Galatasaray İç Sınav Soruları Arşivimizle, 
*Geçmiş yılların soru çözümlerini, teoriden arındırılmış, sınavın doğasına uygun pratik ders anlatımlarıyla ve
*Maksimum 5 kişilik mini gruplarla sunmaktayız.


GSÜÖSYS hazırlık kursu programlarımız


Sosyal Bilimler Sınavı İçin:

Matematik 40 saat
Fransızca 30 saat
Türkçe ve diğer Sosyal Bilimler  15 saat
Toplam 85 saat

Sayısal Bilimler Sınavı İçin:

Matematik 40 saat
Fransızca 30 saat
Fizik-Kimya-Biyoloji15 saat
Toplam 85 saat

Bunlara ek olarak 3 adet deneme sınavı yapılacaktır.

Baykuş Akademiʼdeki kurs süreciniz boyunca, geleceğinizi belirleyecek bu zor ve kritik senede, her türlü rehberlik ve danışma hizmetimizle de yanınızda olacağız.

Bu iç sınavın en güncel içeriği ve şartlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin. Tanışalım, arzu ettiğiniz zaman yüz yüze görüşelim.


Galatasaray Lisesi İç Sınavlarına Hazırlık Programı


Ücretler
Birebir ders saat ücreti220 TL
Grup dersi saat ücreti120 TL

Kurallar

1. Öğrencinin mazeretli veya mazeretsiz katılmadığı grup dersleri için veli herhangi bir ücret iadesi veya ders tekrarı talep edemeyecektir.
2. Grup dersleri için ön ödemeli olarak çalışmaktayız. Aylık taksitler her ay başı gerçekleştirilmektedir.
3. Birebir derslerde 10 saatlik ön ödemeli çalışmaktayız.