Mina
Yoga Dersi
152ders Dil: FransızcaYerel
6 - 10 yaş arası çocuklar için tasarlanmış yoga sınıfı

Image
Get into the groove
Bu sınıf, benlik saygısı ve beden farkındalığını arttırmanın eğlenceli bir yolunu sunar. Kendinizi serbest bırakmayı öğrenirken güçlü zihinler ve bedenler geliştirmenizi sağlar. Tematik fikirler, barış, saygı, şükran ve kabul. Çocuğunuz asana dizileri, hayvan hareketleri (çocuklar için değiştirilmiş 5 hayvan qigong) basit partner pozlar öğrenecek, kendini sakinleştirici ve stres rahatlama için beceri ve teknikleri öğreneceksiniz. Yoga stili oyunlar okulda başarı için gerekli olan işbirliği ve dinleme becerilerini geliştirir.
Image
4.9
82oy
₺ 60
saat
Yorumları Göster
Mesaj Gönder
Öğretmen hakkında

1989'da İstanbulda doğdum. Sürekli olarak "hayatın neyle ilgili olduğunu" anlamak için sorular soruyordum. Bu sayede Hayat ve Psikoloji hakkında çalışmalarım başladı. Psikoloji dalında

İnsanı sermaye sisteminden anlamaya çalıştım ve psikolojide reşit olmayan Tüketici Davranışlarını inceledim. İnsanlık durumunu, yapısını ve işlevini daha iyi anlayabilmek için antropoloji, felsefe, edebiyat, müzik ve sanat eğitimi alan 4 yıl boyunca akademik çalışmalarda bulundum. Her şeyin ardındaki yaşam gücünü merak ettim. İlişkilerim ve canlıya bağlanma yolları, şu alanlarda (Nöropsikoloji, Bilişsel Bilimler, Teorik Kuantum, Çin ve Budist Öğretileri) devam etti.

Benim uzmanlık alanlarım(gong fu, tai chi, na qi gong, yoga, reiki, TUI, gua sha akupresür, doku tedavisi, travma terapisi, spinal tedavisi) yoluyla insanlarla bire-bir seans, atölye çalışmaları, seminerler ve grubun toplantılar; Daha kolay bir insan deneyimi için tüm yaş gruplarındaki insanlara "ne olduğu" konusundaki deneyim ve bilgiyi yayıyorum. İnsanların kendini gerçekleştirme ve farkındalık kazanmaları çok önemlidir. Kaynağa bağlanmanın yollarını öğrenmek eğlenceli olabilir!

 
[bookly-form category_id="9" service_id="18" staff_member_id="5" hide="date,week_days,time_range"]