Fransızca ve İngilizce Yaz Aktiviteleri

Gelecek eğitim yılına iyi hazırlanmak, yeni bir dile başlangıç yapmak ya da öğrenilmekte olan dili geliştirmek, kısacası atıl olan yaz döneminden maksimum fayda sağlamak için, yazın, çocukları Baykuş Akademi’ye bekliyoruz.

Yabancı dil öğretmenin, çok daha kolay, eğlenceli ve etkili bir şekilde gerçekleştirilebileceği düşüncesiyle kurulan Baykuş Akademi’de, öğrencilerimizin hem yeni ilgi alanları keşfedebilecekleri, hem de yabancı dili yaşayarak ve kullanarak pekiştirebilecekleri çeşitli atölyeler düzenlemekteyiz ve bu atölyeler yazın da devam edecek.

Çocukları tanıyan, alanında uzman, yabancı eğitmenlerce verilen; farklı yaş gruplarına göre düzenlenen; ve maksimum 8 kişilik mini gruplarla gerçekleştirilen bu atölyelerimiz, yabancı dile ek olarak birçok amaca hizmet etmekte : hiperaktivite, dikkat dağınıklığı, öğrenme güçlükleriyle mücadele; kendini tanıma, özgüven, sosyalleşme; el becerisi, hayal gücü ve yaratıcılık gibi becerilere yoğunlaşma.

Aktivitelerin yanı sıra, daha akademik odaklı olan çalışma grupları seçeneğimiz de var. Bu gruplarda, hizmet kalitemizi muhafaza etmek açısından öğrenci sayısını 5 ile sınırladık.

Baykuş’taki yaz programının bizce en büyük avantajı, birçok alternatifinizin olması : sadece aktivitelere katılma, sadece derslere katılma, her ikisine birden katılma, hatta iki dil ve istenen süre boyunca katılma (1 hafta, 1 ay, 7 hafta, ...).

Ayrıca, sunduğumuz bu modüllerin dışında beklentisi ve talebi olanlar da bizimle iletişime geçebilir; birlikte farklı bir yaş grubu veya farklı bir aktivite için de sınıf açabiliriz.

Bunun dışında, yine her zamanki gibi özel ders seçeneklerimiz ve konuşma gruplarımız devam etmekte.

5 yaş üstü için programımız haftada 4 gün. Bebekler (2-4 yaş) için ise haftada bir gün.

Aşağıda, farklı programların detaylarını ve fiyat listesini bulacaksınız. Fark edeceğiniz üzere fiyatlar, gün sayısı arttıkça azalmakta.

 
6-9 Yaş İngilizce / Fransızca Genel Program
6-9 Yaş İngilizce / Fransızca Etkinlikler
7-9 Yaş İngilizce / Fransızca Çalışma Grupları
6-9 Yaş Fransızca/İngilizce
Image
Image
 
6-9 Yaş Yoğunlaştırılmış Fransızca Programı
6-9 Yaş Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı
Miniklere İngilizce / Fransızca Oyunlar
Image
Image
Image