Mina
Yoga Dersi
152ders Dil: FransızcaYerel
10 - 18 yaş arası genç kızlar için tasarlanmıştır.

Image
Embracing the Divine Feminine

Sadece kızlardan oluşan bu grupla, özellikle sevginin, rahat bir zihinle yaşamanın, birbirine destek olmanın, ortak hayaller paylaşmanın ve güven inşa etmenin ne anlama geldiğini deneyimleyeceğiz.

Sınıflar yoga pozları, kooperatif oyunları, güven oluşturma egzersizleri, ortak pozlar, güçlendirme pozları ve basit meditasyonları içerecektir.

Güleceğiz, şarkı söyleyeceğiz, hatta ağlayacağız ama en önemlisi potansiyelimizi keşfedeceğiz. PowerYoga, kızların umutlarını, hayallerini ve korkularını paylaşmaları için bir fırsat sunuyor. Yoga pozlar, gevşeme ve meditasyon, kızların fiziksel gücü ve dayanıklılığı ve pozitif vücut imajıdır. Stresi azaltmak ve endişelenmeden veya korkmadan uykuya dalmamıza yardımcı olmak için teknikler uygulayacağız.

Image
4.9
82oy
₺ 60
saat
Yorumları Göster
Mesaj Gönder
Öğretmen hakkında

1989'da İstanbulda doğdum. Sürekli olarak "hayatın neyle ilgili olduğunu" anlamak için sorular soruyordum. Bu sayede Hayat ve Psikoloji hakkında çalışmalarım başladı. Psikoloji dalında

İnsanı sermaye sisteminden anlamaya çalıştım ve psikolojide reşit olmayan Tüketici Davranışlarını inceledim. İnsanlık durumunu, yapısını ve işlevini daha iyi anlayabilmek için antropoloji, felsefe, edebiyat, müzik ve sanat eğitimi alan 4 yıl boyunca akademik çalışmalarda bulundum. Her şeyin ardındaki yaşam gücünü merak ettim. İlişkilerim ve canlıya bağlanma yolları, şu alanlarda (Nöropsikoloji, Bilişsel Bilimler, Teorik Kuantum, Çin ve Budist Öğretileri) devam etti.

Benim uzmanlık alanlarım(gong fu, tai chi, na qi gong, yoga, reiki, TUI, gua sha akupresür, doku tedavisi, travma terapisi, spinal tedavisi) yoluyla insanlarla bire-bir seans, atölye çalışmaları, seminerler ve grubun toplantılar; Daha kolay bir insan deneyimi için tüm yaş gruplarındaki insanlara "ne olduğu" konusundaki deneyim ve bilgiyi yayıyorum. İnsanların kendini gerçekleştirme ve farkındalık kazanmaları çok önemlidir. Kaynağa bağlanmanın yollarını öğrenmek eğlenceli olabilir!

 
[bookly-form category_id="9" service_id="20" staff_member_id="5" hide="date,week_days,time_range"]