Mina
Yoga Dersi
152ders Dil: FransızcaYerel
10 - 18 yaş arası gençler için yoga dersi

Image
Discovery
Discovery Yoga, gençler kendilerini keşfetmeye başladıklarında onlara çok yardımcı olacaktır. Dikkat, nefes teknikleri, meditasyon (Zihin Dinlenme), müzik ve tematik edebiyat, pozlar ve rutinler dahil olmak üzere birçok fiziksel hareketle birlikte vurgulanacaktır. Vücudunun ve aklının nasıl çalıştığını daha iyi anlar ve dengeli bir insan olarak daha iyi çalışırlar. Sınıflar açık konuşma ve sessiz iç gözlem için bir fırsat sağlayacaktır. Bu, onların özünü keşfetmesine yol açar.
Image
4.9
82oy
₺ 60
saat
Yorumları Göster
Mesaj Gönder
Öğretmen hakkında

1989'da İstanbulda doğdum. Sürekli olarak "hayatın neyle ilgili olduğunu" anlamak için sorular soruyordum. Bu sayede Hayat ve Psikoloji hakkında çalışmalarım başladı. Psikoloji dalında

İnsanı sermaye sisteminden anlamaya çalıştım ve psikolojide reşit olmayan Tüketici Davranışlarını inceledim. İnsanlık durumunu, yapısını ve işlevini daha iyi anlayabilmek için antropoloji, felsefe, edebiyat, müzik ve sanat eğitimi alan 4 yıl boyunca akademik çalışmalarda bulundum. Her şeyin ardındaki yaşam gücünü merak ettim. İlişkilerim ve canlıya bağlanma yolları, şu alanlarda (Nöropsikoloji, Bilişsel Bilimler, Teorik Kuantum, Çin ve Budist Öğretileri) devam etti.

Benim uzmanlık alanlarım(gong fu, tai chi, na qi gong, yoga, reiki, TUI, gua sha akupresür, doku tedavisi, travma terapisi, spinal tedavisi) yoluyla insanlarla bire-bir seans, atölye çalışmaları, seminerler ve grubun toplantılar; Daha kolay bir insan deneyimi için tüm yaş gruplarındaki insanlara "ne olduğu" konusundaki deneyim ve bilgiyi yayıyorum. İnsanların kendini gerçekleştirme ve farkındalık kazanmaları çok önemlidir. Kaynağa bağlanmanın yollarını öğrenmek eğlenceli olabilir!

 
[bookly-form category_id="9" service_id="21" staff_member_id="5" hide="date,week_days,time_range"]